Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, Bukalemun Tattoo, Kurtuluş Mahallesi, Çakaloz Sokak, No: 2, Merkez, Uşak, 64100, Türkiye, e-posta: [email protected], telefon: +905369515900‘in web sitemizi (https://www.bukalemuntattoo.com).  (“Hizmet”). Bu hizmeti kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarını açıklamaktadır. Hizmete erişerek veya onu kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynısına izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlarız. Revize Politika, revize Politikanın Hizmette yayınlanmasından 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete devam eden erişiminiz veya Hizmeti kullanımınız, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER:

Sizinle ilgili aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

 1. İsim
 2. E-posta
 3. Telefon

BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ:

Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

 1. Pazarlama/ Promosyon
 2. Müşteri geri bildirimi toplama
 3. Hüküm ve Koşulları uygula
 4. Destek
 5. Yönetim bilgisi
 6. Hedeflenmiş reklamcılık
 7. Site koruması

Bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmak istersek, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve daha sonra, yasalarca aksini yapmamız gerekmedikçe, yalnızca onay veren amaç (lar) için kullanacağız.

BİLGİLERİNİZİ NASIL PAYLAŞIRIZ:

Kişisel bilgilerinizi, aşağıda açıklanan sınırlı durumlar dışında, izninizi almadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız:

 1. Analitik

Bu tür üçüncü tarafların, kendilerine aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarıldıkları amaç için kullanmalarını ve söz konusu amacı yerine getirmek için gerekenden daha uzun süre saklamamalarını şart koşuyoruz.

Kişisel bilgilerinizi aşağıdakiler için de açıklayabiliriz: (1) yürürlükteki yasalara, yönetmeliklere, mahkeme emrine veya diğer yasal süreçlere uymak için; (2) bu Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere bizimle olan anlaşmalarınızı uygulamak için; veya (3) Hizmeti kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiği iddialarına yanıt vermek için. Hizmet veya şirketimiz başka bir şirketle birleşir veya satın alınırsa, bilgileriniz yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

BİLGİLERİNİZİN SAKLANMASI:

Kişisel bilgilerinizi, kullanıcı hesapları boşta kaldıktan sonra 90 gün ila 2 yıl boyunca veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntılı olarak açıklandığı gibi toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz sürece bizimle birlikte saklayacağız. Belirli bilgileri, yürürlükteki yasalara uygun olarak kayıt tutma / raporlama gibi daha uzun süreler boyunca veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. gibi diğer meşru nedenlerle saklamamız gerekebilir. Kalan anonim bilgiler ve hiçbiri sizi tanımlamayan toplu bilgiler (doğrudan veya dolaylı olarak) süresiz olarak saklanabilir.

HAKLARINIZ:

Geçerli olan yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşla paylaşmamızı (taşımamızı) isteme, verilerinizi işlemek için bize verdiğiniz herhangi bir onayı geri çekme hakkına sahip olabilirsiniz, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu hakları kullanmak için [email protected] adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

Doğrudan pazarlama iletişimlerinden veya pazarlama amacıyla gerçekleştirdiğimiz profillemeden [email protected] adresinden bize yazarak vazgeçebilirsiniz.

Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya gerekli amaçlar için bunları işleme izninizi geri çekerseniz, bilgilerinizin arandığı hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

ÇEREZLER VB.

Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

GÜVENLİK:

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya yetkisiz olarak değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini alacağız. Bununla birlikte, doğal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz veya garanti edemeyiz ve bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız.

ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI VE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI:

Hizmetimiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmetteki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almamaktadır. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü taraf sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz.

ŞİKAYET / VERİ KORUMA GÖREVLİSİ:

Bizimle birlikte mevcut olan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Bukalemun Tattoo’deki Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilirsiniz: [email protected]. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.

Yürürlülük Tarihi: 1 Aralık 2023
Son Güncelleme: 1 Aralık 2023